KONTAKTY

TELLO Slovakia, s.r.o.
Petzvalova 3370/23
010 15 Žilina
tel: +421 948 20 40 50
info(a)zubaty.sk

TOVAR V AKCII


O nás
O nás

Vitajte u nás :-)

 

Tu a teraz by sme mali spomenúť asi niečo zaujímavé o nás ...

Nuž, sme jednoducho tu a budeme radi ak si u nás nakúpite. Budeme sa snažiť zaujať Vás prístupom, ponukou, cenami, odporúčaniami ...
Nebudeme namietať, ak o nás poviete aj Vašim kolegom, známym, rodine ...

 

Nakoľko profesne a aj osobnostne máme blízko k zubom, rozhodli sme sa vyskúšať túto cestu.

Bez mučenia musíme priznať že špecializovaných eshopov, ktoré sú zamerané len na výrobky pre dentálnu starostlivosť, nie je na našom malom trhu veľa. Ideme preto skúsiť, ako by to išlo so zubami na webe a ako sa bude dariť nášmu zubatému eshopu :)

Tento priestor prevádzkuje spoločnosť TELLO Slovakia, s.r.o. Vznikli sme len minulý rok, no radi by sme sa stali Vašim osvedčeným partnerom na ktorého sa budete obracať pravidelne.

Radi by sme tiež povedali, že na Slovensko ako výhradný dovozca dovážame NOVÚ A NEOKUKANÚ švajčiarsku značku profesionálnych zubných kefiek TELLO. Viac info o značke TELLO nájdete TU.

 

Sme si vedomí, že každá ponuka je obmedzená a má svoje limity. Rovnako je to aj v našom prípade.

Ak nám ale poviete čo by ste u nás radi videli, nohy si dolámeme a pokúsime sa ponúknuť to aj u nás :) Namiesto preplnených obchodov, skúste nakúpiť z pohodlia Vášho domova za rozumné peniaze.

Všetci tiež vieme, že celé je to aj o ekonomike ... ale rozhodli sme sa, že pri objednávke nad 55,55 eur u nás máte dopravu GRATIS.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás. Ak budeme vedieť, určite Vám odpovieme :)

 

Ďakujeme a tešíme sa na Váš prvý nákup.

 

PS: ... pamätajte, zubatá je len jedna a zubatý tiež :) :) :)